5. Ardi Brouwer

Ardi Brouwer (1960)

2 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Ardi BROUWER (Haarlem 1960)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Ardi Brouwer - kleurenlitho - 'Toren III' - 1990 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 70!

Ardi Brouwer - kleurenlitho - 'Toren III' - 1990 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd14-02-2021 om 21:24

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Ardi Brouwer - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Ardi Brouwer - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 22:48

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst