5. Jean Michel Folon

Jean Michel Folon (1934-2005)

1 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (35 x Favoriet)

Jean Michel FOLON (Ukkel 1934 - Monaco 2005)

Belgisch

Jean Michel Folon - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 130!

Jean Michel Folon - De Ontmoeting

Geplaatst doorPino

Eindtijd08-08-2021 om 20:31

Jaartal1999
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst