5. Louis Heijmans

Louis Heijmans (1890-1977)

2 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Louis HEIJMANS (Utrecht 1890 - Spaubeek 1977)

Louis Heijmans was een van oorsprong schilder, tekenaar, lithograaf en etser, die met name in Zeeland heeft gewerkt. Hij was bekend om zijn schilderijen en etsen die vaak naturalistisch van karakter zijn. Na zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag trok hij terug naar Zeeland, waar hij bleef wonen en werken en wat ook vaak het onderwerp van zijn werken vormde. Heijmans was lid en medeoprichter van kunstkring Het Zuiden.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Louis Heijmans - Pentekening Gem.Techniek - Afgebroken Boom kopen? Bied vanaf 60!

Louis Heijmans - Pentekening Gem.Techniek - Afgebroken Boom

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

Eindtijd18-07-2021 om 20:52

Jaartal1961
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen53 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Heijmans - Visafslag Vlissingen Visvrouwen kopen? Bied vanaf 400!

Louis Heijmans - Visafslag Vlissingen Visvrouwen

Geplaatst doorReginald

Eindtijd20-07-2021 om 19:02

Afmetingen53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst