5. Stichting Zeeuwse Kunstenaars

Stichting Zeeuwse Kunstenaars

Opgericht in 1958 - opgeheven in 1969

Stichting Zeeuwse Beeldende Kunstenaars

Louis Heijmans - Scholsche hoek Vlissingen kopen? Bied vanaf 50!
Louis Heijmans (1890-1977) Nederlands Scholsche hoek Vlissingen
TechniekEts
Afmetingen44 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jos But - TEKENING ZEEUWS DORP ZEELAND DUBBEL PASSEPARTOUT ACHTER GLAS IN ORIGINELE LIJST kopen? Bied vanaf 125!
Jos But (1899-1980) Nederlands TEKENING ZEEUWS DORP ZEELAND DUBBEL PASSEPARTOUT ACHTER GLAS IN ORIGINELE LIJST
TechniekPotlood
Afmetingen42.5 x 34.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Louis Heijmans - Abdijpoort Middelburg. kopen? Bied vanaf 59!
Louis Heijmans (1890-1977) Nederlands Abdijpoort Middelburg.
TechniekEts
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 120!
Jos But (1899-1980) Nederlands zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Afmetingen38 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120