5. Georg Hadeler

Georg Hadeler (1939)

1 aangeboden items / 36 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Georg HADELER (Treuenfeld 1939)

Duits Nederlands

Georg Hadeler - De laatste Inca Koning. kopen? Bied vanaf 1150!

Georg Hadeler - De laatste Inca Koning.

Geplaatst doorALDIED

Eindtijd15-05-2021 om 22:22

Jaartal1989
TechniekAcryl
Afmetingen122.5 cm x 122.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst