5. Fred Koot

Fred Koot (1927-2000)

7 aangeboden items / 28 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Fred KOOT (Amsterdam 1927 - Eindhoven 2000)

7 aangeboden items van deze kunstenaar
Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!

Fred Koot - Litho: Legazpi

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen35.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Fred Koot - Litho: Kailas kopen? Bied vanaf 50!

Fred Koot - Litho: Kailas

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fred Koot - Ets: Polignano a Mare kopen? Bied vanaf 50!

Fred Koot - Ets: Polignano a Mare

TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fred Koot - Litho: Kare Sansui kopen? Bied vanaf 45!

Fred Koot - Litho: Kare Sansui

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Fred Koot - Litho: Meroe kopen? Bied vanaf 45!

Fred Koot - Litho: Meroe

TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Fred Koot - litho, eigen druk kopen? Bied vanaf 50!

Fred Koot - litho, eigen druk

Geplaatst dooriledere

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Fred Koot - litho, eigen druk

Geplaatst dooriledere

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst