5. Ine Lamers

Ine Lamers (1954)

1 aangeboden items / 39 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Ine LAMERS (Wijchen, 1954)

Ine Lamers - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Ine Lamers - zonder titel

Fotografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd22-03-2021 om 20:30

Jaartal1993
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst