5. Rik Lina

Rik Lina (1942)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Rik LINA (Valkenburg aan de Geul, 1942)

Rik Lina - litho "Ryo!" kopen? Bied vanaf 20!

Rik Lina - litho "Ryo!"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:42

TechniekLitho
Afmetingen55.7 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst