5. Charles Delporte

Charles Delporte (1928)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Charles DELPORTE (Marcinelle 1928)

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Charles Delporte - L’Ideal kopen? Bied vanaf 250!

Charles Delporte - L’Ideal

Geplaatst doorpierke

Eindtijd19-03-2021 om 19:29

Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Charles Delporte - Prachtige kleurrijke, gesigneerde litho - 119/160 kopen? Bied vanaf 65!

Charles Delporte - Prachtige kleurrijke, gesigneerde litho - 119/160

Geplaatst doorin2art

Eindtijd02-06-2021 om 19:00

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst