5. Lucas Meersman

Lucas Meersman (1938)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Lucas MEERSMAN (Temse 1938)

Lucas Meersman - onbekeng kopen? Bied vanaf 50!

Lucas Meersman - onbekeng

Geplaatst doorValjan

Eindtijd13-02-2021 om 10:20

Jaartal1993
TechniekAcryl
Afmetingen74 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst