5. Michel Hoogervorst

Michel Hoogervorst (1961)

3 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Michel HOOGERVORST (Sassenheim 1961)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Michel Hoogervorst - Moderne compositie - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!

Michel Hoogervorst - Moderne compositie - Gouache, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1988
TechniekGouache
Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Michel Hoogervorst - abstracte compositie I kopen? Bied vanaf 95!

Michel Hoogervorst - abstracte compositie I

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen27 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel Hoogervorst - abstracte compositie II kopen? Bied vanaf 95!

Michel Hoogervorst - abstracte compositie II

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst