5. Jenny Fleur

Jenny Fleur (1930-2012)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jenny Fleur was een bekende Haagse kunstenares, beeldend- en literair lid van Pulchri Studio en de Haagse Kunstkring. Zij staat geregistreerd bij het Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie-RKD te Den Haag. Haar werk straalt spiritualiteit uit als een spiegel van haar diepste wezen. Ze werkte jaren bij de regionale TV, gaf interviews en had vooruitstrevende initiatieven voor literaire avonden en huisconcerten in de Hoogstraat (Den Haag) waar haar atelier was. Jenny heeft in heel Nederland op diverse plaatsen ge_xposeerd en combineerde dit met voordrachten van haar gedichten en korte verhalen. Helaas is Jenny er niet meer, maar in haar beeldende kunst en gedichten leeft ze bijna voelbaar verder.

Jenny Fleur - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Jenny Fleur - Zonder titel

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 22:27

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst