5. Hans van der Ham

Hans van der Ham (1960)

2 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Hans van der HAM (Eindhoven 1960)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Hans van der Ham - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Hans van der Ham - zonder titel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Eindtijd09-08-2021 om 22:41

Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)

Hans van der Ham - Map met ZEVEN zeefdrukken: Casa Nova kopen? Bied vanaf 185!

Hans van der Ham - Map met ZEVEN zeefdrukken: Casa Nova

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 22:03

Jaartal2000
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst