5. Mieke Kemming-Stork

Mieke Kemming-Stork (1925)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Mieke KEMMING-STORK (Amsterdam 1925)

Mieke Kemming-Stork - Boetgang kopen? Bied vanaf 400!

Mieke Kemming-Stork - Boetgang

Geplaatst doorDirkJanBroekhuizen

Eindtijd22-04-2021 om 22:00

Jaartal1987
Afmetingen74 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst