Henk Melgers (1899-1973)
Toegeschreven aan. Bergmeer.
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 25 x 37 cm (h x b) |
| Drager | Papier |

De Amsterdamse kunstenaarsvereniging Stuwing hield jaarlijkse overzichtsexposities met werk van leden en profileerde zich met exposities op bijzondere plaatsen en rondreizende thema-exposities.
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 105 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |