Paul Husner (1942) Niet bekend
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 18.5 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 300