5. Stuwing

Stuwing

De Stuwing

De Amsterdamse kunstenaarsvereniging Stuwing hield jaarlijkse overzichtsexposities met werk van leden en profileerde zich met exposities op bijzondere plaatsen en rondreizende thema-exposities.

Henk Melgers - Toegeschreven aan. Bergmeer. kopen? Bied vanaf 49!
Henk Melgers (1899-1973) Nederlands Toegeschreven aan. Bergmeer.
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 37 cm (h x b)
€ 49
Vera van Heusden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 21!
Vera van Heusden (1959) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 105 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21