5. Stuwing

Stuwing

De Stuwing

De Amsterdamse kunstenaarsvereniging Stuwing hield jaarlijkse overzichtsexposities met werk van leden en profileerde zich met exposities op bijzondere plaatsen en rondreizende thema-exposities.

Er worden 7 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 225!
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1987
TechniekAcryl
Afmetingen97 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ubaldo Sichi - Portfolio CV met 6 foto's en brief. kopen? Bied vanaf 20!
Ubaldo Sichi - Portfolio CV met 6 foto's en brief.

Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1995
TechniekC-Print
Afmetingen22 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Nieuwenhuijs - Gemengde techniek: beest - 1974 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Jan Nieuwenhuijs - Gemengde techniek: beest - 1974 (nieuwe lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1972
Afmetingen61 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Melgers - Rustende boeren kopen? Bied vanaf 300!
Henk Melgers - Rustende boeren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLichtendonk

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205 kopen? Bied vanaf 45!
Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1981
TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Husner - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Paul Husner - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst