5. Cecile de Bruijn

Cecile de Bruijn (1950)

1 aangeboden items / 102 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Cecile de BRUIJN (Amsterdam, 1950)

Nederlands Frans

Cecile de Bruijn - Le chat d' Arnold Schoenberg kopen? Bied vanaf 25!

Cecile de Bruijn - Le chat d' Arnold Schoenberg

Geplaatst doorimre9

Eindtijd20-05-2021 om 21:13

Jaartal1993
Afmetingen58 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout