5. Rob Clous

Rob Clous (1940)

4 aangeboden items / 59 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Rob CLOUS (Haarlem 1940)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Rob Clous - Holland IX - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Rob Clous - Holland IX - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rob Clous - Uitzicht op Zee II - kleurenets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Rob Clous - Uitzicht op Zee II - kleurenets (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Rob Clous - de galerie kopen? Bied vanaf 65!

Rob Clous - de galerie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen47 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Clous - Ruimtevaart kopen? Bied vanaf 65!

Rob Clous - Ruimtevaart

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst