5. Theo Humblet

Theo Humblet (1919-2006)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Vernieuwende Belgisch graficus. 1919-2006.

Belgisch

Theo Humblet - Mooie tekening uniek exemplaar 1/1 kopen? Bied vanaf 100!

Theo Humblet - Mooie tekening uniek exemplaar 1/1

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohnnb

Eindtijd31-01-2021 om 16:44

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen28 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst