5. Chris Jansen

Chris Jansen (1918-1961)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Chris JANSEN (Sloten 1918 - Westzaan 1961)

Opgeleid door zijn vader Willem Jansen.

Chris Jansen - Cyclaam - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 335!

Chris Jansen - Cyclaam - olieverf op paneel

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd23-03-2021 om 22:09

Jaartal1940
Afmetingen40 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst