5. Menno Baars

Menno Baars (1967)

4 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Menno BAARS (Utrecht, 1967)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Menno Baars - Stoere Koning (ingelijst+ passepartout) kopen? Bied vanaf 299!

Menno Baars - Stoere Koning (ingelijst+ passepartout)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Afmetingen120 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Menno Baars - Figures 7 kopen? Bied vanaf 1500!

Menno Baars - Figures 7

Geplaatst doorRaymond74

Jaartal2006
Afmetingen150 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Menno Baars - Figures 6 kopen? Bied vanaf 1500!

Menno Baars - Figures 6

Geplaatst doorRaymond74

Jaartal2006
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Menno Baars - Figures 4 kopen? Bied vanaf 1500!

Menno Baars - Figures 4

Geplaatst doorRaymond74

Jaartal2006
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst