5. Manuel Kurpershoek

Manuel Kurpershoek (1952)

1 aangeboden items / 53 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Manuel KURPERSHOEK (1952)

Manuel Kurpershoek - Litho "Een onbekende" kopen? Bied vanaf 30!

Manuel Kurpershoek - Litho "Een onbekende"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd25-06-2021 om 19:33

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst