5. Jaap Hillenius

Jaap Hillenius (1934-1999)

5 aangeboden items / 141 verkochte items

FA. (46 x Favoriet)

Jaap HILLENIUS (Amsterdam 1934 - Amsterdam 1999)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Jaap Hillenius - grote ets - zonder titel - 1988 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 50!

Jaap Hillenius - grote ets - zonder titel - 1988 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaap Hillenius - litho | 'Zonder titel' | 1995 kopen? Bied vanaf 80!

Jaap Hillenius - litho | 'Zonder titel' | 1995

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaap Hillenius - Onbekend kopen? Bied vanaf 250!

Jaap Hillenius - Onbekend

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordenijs67

Jaartal1985
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaap Hillenius - gesigneerde litho – optimistische reeks 2 kopen? Bied vanaf 65!

Jaap Hillenius - gesigneerde litho – optimistische reeks 2

Geplaatst doorFojo

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaap Hillenius - gesigneerde litho – optimistische reeks 1 kopen? Bied vanaf 65!

Jaap Hillenius - gesigneerde litho – optimistische reeks 1

Geplaatst doorFojo

Jaartal1975
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst