5. Herman Bernard Dieperink Jzn

Herman Bernard Dieperink Jzn (1887-1957)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Herman Bernard DIEPERINK Jzn (Amsterdam 1887 - 1957)

Herman Bernard Dieperink Jzn - Stilleven voor een raam met uitzicht - 1956 kopen? Bied vanaf 125!

Herman Bernard Dieperink Jzn - Stilleven voor een raam met uitzicht - 1956

Geplaatst doorMiles

Eindtijd02-06-2021 om 19:09

Jaartal1956
TechniekGouache
Afmetingen46 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst