5. Dick Preesman

Dick Preesman (1964)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Dick PREESMAN (Lareb N-H 1964)

Nederlandse kunstschilder. Exposeerde buiten Nederland ook in o.a, U.S.A, Canada, België, Frankrijk, Duitsland, Zwitserland, Zuid-Afrika en Italië.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Dick Preesman - Lady in bleu. (Groot werk) kopen? Bied vanaf 500!

Dick Preesman - Lady in bleu. (Groot werk)

Geplaatst doorDick04

Eindtijd01-06-2021 om 20:57

Jaartal2005
Afmetingen102 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick Preesman - Fig2164 kopen? Bied vanaf 325!

Dick Preesman - Fig2164

Geplaatst doorDick04

Eindtijd05-06-2021 om 10:30

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen82 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst