5. Jan Bom

Jan Bom (1921-1982)

10 aangeboden items / 16 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Jan BOM (Den Haag 1921 - Moordrecht 1982)

10 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Bom - gouache - Wijngaard in Elzas (Frankrijk) - kopen? Bied vanaf 150!

Jan Bom - gouache - Wijngaard in Elzas (Frankrijk) -

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRyan

Jaartal1964
TechniekGouache
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bom - Aquarel - Wrak Terschelling kopen? Bied vanaf 180!

Jan Bom - Aquarel - Wrak Terschelling

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRyan

TechniekAquarel
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bom - Aquarel - Rottemeren Landschap kopen? Bied vanaf 75!

Jan Bom - Aquarel - Rottemeren Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRyan

TechniekAquarel
Afmetingen52 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bom - Straatje - Noord Frankrijk kopen? Bied vanaf 45!

Jan Bom - Straatje - Noord Frankrijk

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRyan

Jaartal1964
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Bom - Aquarel - Landschap met beek kopen? Bied vanaf 45!

Jan Bom - Aquarel - Landschap met beek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRyan

TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Bom - Pen tekening - Stadsgezicht Vogezen (Fr) kopen? Bied vanaf 50!

Jan Bom - Pen tekening - Stadsgezicht Vogezen (Fr)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRyan

Jaartal1960
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Bom - Aquarel - Strandtafereel kopen? Bied vanaf 50!

Jan Bom - Aquarel - Strandtafereel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRyan

TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Jan Bom - Aquarel - Boerenkar in Elzas (Frankrijk) - kopen? Bied vanaf 50!

Jan Bom - Aquarel - Boerenkar in Elzas (Frankrijk) -

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRyan

Jaartal1962
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bom - Aquarel - Zellina - Kroatië (voorm. Joegoslavië) kopen? Bied vanaf 125!

Jan Bom - Aquarel - Zellina - Kroatië (voorm. Joegoslavië)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRyan

Jaartal1966
TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Jan Bom - Pen tekening - Boom kopen? Bied vanaf 80!

Jan Bom - Pen tekening - Boom

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRyan

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst