5. Alfred Ost

Alfred Ost (1884-1945)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Alfred OST (Zwijndrecht (België) 1884 - 1945 Antwerpen)

Ontwerper, aquarellist, illustrator, schilder, tekenaar en dichter

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Alfred Ost - Litho, Dichter bij U mijn God! uit Oorlogsindrukken uit Vlaanderen kopen? Bied vanaf 100!

Alfred Ost - Litho, Dichter bij U mijn God! uit Oorlogsindrukken uit Vlaanderen

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd08-08-2021 om 20:59

Jaartal1915
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Alfred Ost - 'Wijnfeest' kopen? Bied vanaf 395!

Alfred Ost - 'Wijnfeest'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortomverbeiren

Eindtijd25-04-2021 om 21:00

TechniekAquarel
Afmetingen28 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst