Ronald Tolman (1948)
  5. Ronald Tolman

Ronald Tolman (1948)

Kunstenaar

Ronald TOLMAN (Amsterdam 1948)

Aangeboden items
13
Verkochte items
167
Nationaliteit
Links
Favoriet
FA. (90 x Favoriet)
13 aangeboden items van deze kunstenaar
Ronald Tolman - Surrealistische compositie kopen? Bied vanaf 85!
Ronald Tolman - Surrealistische compositie

Geplaatst doordepi

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Tolman - Ingelijste aquarel: Equestrian applause - 1996 kopen? Bied vanaf 375!
Ronald Tolman - Ingelijste aquarel: Equestrian applause - 1996

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1996
TechniekAquarel
Afmetingen77 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Ronald Tolman - gesigneerd boek & Arthur Spronken & Ru van Rossem -->gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!
Ronald Tolman - gesigneerd boek & Arthur Spronken & Ru van Rossem -->gratis verzending

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal2002
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Mozes op de berg' - 2007 kopen? Bied vanaf 120!
Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Mozes op de berg' - 2007

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Paard met figuren' - 2012 kopen? Bied vanaf 130!
Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Paard met figuren' - 2012

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2012
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Tolman - Kleurenets - 'Vakantie' - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Tolman - Kleurenets - 'Vakantie' - 1999

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Tolman - kleurenets, 'Le dompteur', 1990 (INGELIJST, KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Tolman - kleurenets, 'Le dompteur', 1990 (INGELIJST, KLEINE OPLAGE)

Geplaatst doorGalerie_des_Amis

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Tolman - kleurenets | 'Horizon, machine| 2004 kopen? Bied vanaf 135!
Ronald Tolman - kleurenets | 'Horizon, machine| 2004

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2004
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Ronald Tolman - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman - Moeder en kind

Geplaatst doormonschau

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen72 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Tolman - Ets: Fighting men - 1980(zeldzaam, klein oplage van 7 !) kopen? Bied vanaf 149!
Ronald Tolman - Ets: Fighting men - 1980(zeldzaam, klein oplage van 7 !)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ronald Tolman - Kleurenets, Hemelvaart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Ronald Tolman - Kleurenets, Hemelvaart - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen54.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1984
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Ronald Tolman

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Ronald Tolman? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Ronald Tolman. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Ronald Tolman en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Ronald Tolman te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Ronald Tolman!

Volg het aanbod kunst van Ronald Tolman te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Ronald Tolman te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Ronald Tolman instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Ronald Tolman kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Ronald Tolman!

Waarom via Kunstveiling kunst van Ronald Tolman kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Ronald Tolman en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Ronald Tolman via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Ronald Tolman of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Ronald Tolman?

Kunst kopen van Ronald Tolman begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Ronald Tolman, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Ronald Tolman. Om meer kans te maken om de Ronald Tolman te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Ronald Tolman! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.