5. Ingo Leth

Ingo Leth (1968)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Ingo LETH (Duisburg 1968)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Ingo Leth - C5002-5, Landschap met koeien en zonneschijn kopen? Bied vanaf 75!

Ingo Leth - C5002-5, Landschap met koeien en zonneschijn

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd16-02-2021 om 19:42

Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ingo Leth - molen kopen? Bied vanaf 30!

Ingo Leth - molen

Geplaatst doorKlaasHofstra

Eindtijd02-03-2021 om 22:39

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst