5. Peter Louman

Peter Louman (1940-2010)

5 aangeboden items / 31 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Peter LOUMAN (Naarden, 1940 - Assendelft, 2010), schilder, beeldhouwer, graficus

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Louman - Poëzie -zeefdruk - oplage 8/25 kopen? Bied vanaf 45!

Peter Louman - Poëzie -zeefdruk - oplage 8/25

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2003
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Louman - De schrijver had het heft weer in handen kopen? Bied vanaf 45!

Peter Louman - De schrijver had het heft weer in handen

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Louman - Vice Versa [9/50] houtsnede 1988 - 140 kopen? Bied vanaf 75!

Peter Louman - Vice Versa [9/50] houtsnede 1988 - 140

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Louman - Vleugels [3/20] 1995 - 127 kopen? Bied vanaf 100!

Peter Louman - Vleugels [3/20] 1995 - 127

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Louman - Signalen & Vriendschap nr8 [5/20] 1995 - 130 kopen? Bied vanaf 75!

Peter Louman - Signalen & Vriendschap nr8 [5/20] 1995 - 130

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst