5. Gerardus Johannes Roermeester

Gerardus Johannes Roermeester (1844-1936)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

den haag 1844- den haag 1936Gerardus Johannes Roermeester begon zijn loopbaan in Den Haag als dekoratieschilder , Had veel succes als dekorateur in Parijs en New York . In Den Haag werkte hij samen met Jacob en Willem Maris . Hij aquarelleerde en schilderde Haagse School landschappen ( veel winters ) . Hij was leraar van Cornelis VreedenburghBron ; rkd , scheen , jacobs

Gerardus Johannes Roermeester - Pen, krijt en aquarel, Voorstudie van een Ploeg kopen? Bied vanaf 50!

Gerardus Johannes Roermeester - Pen, krijt en aquarel, Voorstudie van een Ploeg

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd24-07-2021 om 20:32

Jaartal1923
TechniekAquarel
Afmetingen36.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst