5. Jeroen de Carpentier

Jeroen de Carpentier (1956)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jeroen de CARPENTIER (1956)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Jeroen de Carpentier - geen titel kopen? Bied vanaf 35!

Jeroen de Carpentier - geen titel

Geplaatst doorBartvanB

Eindtijd28-07-2021 om 21:58

TechniekAcryl
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jeroen de Carpentier - Landschappelijk "'88 kopen? Bied vanaf 100!

Jeroen de Carpentier - Landschappelijk "'88

Geplaatst doorFritzM

Eindtijd15-06-2021 om 21:15

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen92 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst