5. Harmen Kooistra

Harmen Kooistra (1951)

4 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Harmen KOOISTRA (Bodegraven 1951)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Harmen Kooistra - Molen in landschap kopen? Bied vanaf 30!

Harmen Kooistra - Molen in landschap

Geplaatst doorErkel2011

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harmen Kooistra - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 30!

Harmen Kooistra - Boerderij in landschap

Geplaatst doorErkel2011

TechniekEts
Afmetingen10 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harmen Kooistra - Zicht vanaf rivier op molenlandschap kopen? Bied vanaf 30!

Harmen Kooistra - Zicht vanaf rivier op molenlandschap

Geplaatst doorErkel2011

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen8 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harmen Kooistra - Gezicht op Bodegraven kopen? Bied vanaf 45!

Harmen Kooistra - Gezicht op Bodegraven

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekDroge Naald
Afmetingen12 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst