5. Ans Markus

Ans Markus (1947)

2 aangeboden items / 74 verkochte items

FA. (78 x Favoriet)

Ans MARKUS (Halfweg, 1947)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Ans Markus - Litho, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 159!

Ans Markus - Litho, mooi gelijst!

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Eindtijd15-08-2021 om 19:22

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Ans Markus - Hommage aan Modigliani kopen? Bied vanaf 7750!

Ans Markus - Hommage aan Modigliani

Geplaatst doorArtenzo

Eindtijd10-04-2021 om 10:13

Jaartal1987
Afmetingen84 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst