5. Jac. J. Koeman

Jac. J. Koeman (1889-1978)

1 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Jacques KOEMAN (Edam 1889 - Bergen 1978)

Koeman bezocht de Kunstnijverheidsschool in Amsterdam en woonde en werkte in Parijs, Londen, Edam, Loosdrecht, Blaricum, Zaandam en Amsterdam. Na 1934 werkte hij steeds in Bergen. Naast schilder was Koeman ook aquarellist en een kundig graficus. Hij kreeg bij velen bekendheid door zijn medewerking aan enkele Verkade-albums (onder andere Texel).

Jac. J. Koeman - Rietvlechten kopen? Bied vanaf 50!

Jac. J. Koeman - Rietvlechten

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorWallos

Eindtijd06-06-2021 om 11:07

TechniekAquarel
Afmetingen27 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst