5. Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen

Opgericht in 1947

Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen (K.C.B.) is een vereniging in het schildersdorp Bergen. De vereniging richt zich op de historie van de Bergense School, maar ook op de hedendaagse kunst. Het doel van Kunstenaarscentrum Bergen is het bevorderen van kunst, maar ook om bestaande kunstwerken te beschermen. Beeldend kunstenaars uit Bergen, of andere kunstenaars die een band hebben met Bergen, krijgen via Kunstenaarscentrum Bergen een podium geboden.

Jan Mulder - Map met serie van 8 etsen. kopen? Bied vanaf 75!
Jan Mulder (1940) Nederlands Map met serie van 8 etsen.
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Poppe Damave - Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem kopen? Bied vanaf 59!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
5 biedingen
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.995
Constant - Litho: Comic act - 1976 kopen? Bied vanaf 599!
Constant (1920-2005) Nederlands Litho: Comic act - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Constant - De Feeks kopen? Bied vanaf 295!
Constant (1920-2005) Nederlands De Feeks
Techniek Ets
Afmetingen 46.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Constant - portret van Jan Vrijman in boekje oplage13/100 (Cobra 40) & uitgave 1967 kopen? Bied vanaf 125!
Constant (1920-2005) Nederlands portret van Jan Vrijman in boekje oplage13/100 (Cobra 40) & uitgave 1967
Techniek Softcover
Afmetingen 19.3 x 12.2 cm (h x b)
€ 125
Poppe Damave - 16 x Haarlem in portfolio. Diverse kunstenaars. kopen? Bied vanaf 119!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands 16 x Haarlem in portfolio. Diverse kunstenaars.
Techniek Hardcover
Afmetingen 65 x 46 cm (h x b)
€ 119
Direct kopen
Peter Bes - De rede van Marmara kopen? Bied vanaf 50!
Peter Bes (1945) Nederlands De rede van Marmara
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Constant - Droge naald ets: Robot (kleur) kopen? Bied vanaf 395!
Constant (1920-2005) Nederlands Droge naald ets: Robot (kleur)
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 26
Direct kopen
Constant - Ingelijste kleuren ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l’amour - 1979 kopen? Bied vanaf 1250!
Constant (1920-2005) Nederlands Ingelijste kleuren ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l’amour - 1979
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Peter Bes - Zeefdruk: de ontmoeting - 1993 kopen? Bied vanaf 39!
Peter Bes (1945) Nederlands Zeefdruk: de ontmoeting - 1993
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Peter Bes - _zonder titel kopen? Bied vanaf 59!
Peter Bes (1945) Nederlands _zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Poppe Damave - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Henk van den Idsert - Grüne Scheune - Heiloo kopen? Bied vanaf 500!
Henk van den Idsert (1921-1993) Nederlands "Groene schuur - Heiloo"
Afmetingen 65 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Peter Bes - Istanbul kopen? Bied vanaf 140!
Peter Bes (1945) Nederlands Istanbul
Afmetingen 61 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Direct kopen
Constant - Horreur kopen? Bied vanaf 250!
Constant (1920-2005) Nederlands Horreur
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jac. J. Koeman - Stilleven pioenrozen kopen? Bied vanaf 420!
Jac. J. Koeman (1889-1978) Nederlands Stilleven pioenrozen
Afmetingen 45 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 420
Direct kopen
Willem Hopman - Geen kopen? Bied vanaf 75!
Willem Hopman (1939) Nederlands Geen
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Peter Bes - bloemenmeisje kopen? Bied vanaf 225!
Peter Bes (1945) Nederlands bloemenmeisje
Afmetingen 104 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Constant - Het bondgenootschap tussen Casanova en de moraal, aquatint ets kopen? Bied vanaf 775!
Constant (1920-2005) Nederlands Het bondgenootschap tussen Casanova en de moraal, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Jaap Sax - Droog gevallen haven van Veere kopen? Bied vanaf 250!
Jaap Sax (1899-1977) Nederlands Droog gevallen haven van Veere
Afmetingen 44.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan de Leeuw - Bloemstilleven. (Groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Jan de Leeuw (1908-1988) Nederlands Bloemstilleven. (Groot!)
Afmetingen 126 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Constant - Ingelijste ets: de feeks (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 375!
Constant (1920-2005) Nederlands Ingelijste ets: de feeks (nieuwe lijst!)
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 325!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST)
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ingelijste ets - 1961
Techniek Ets
Afmetingen 40.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Constant - Ingelijste kleuren ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - 1979 kopen? Bied vanaf 1250!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 83 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Constant - Ingelijste aquarel: 'Rustende amazone' - 1987 kopen? Bied vanaf 4750!
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 4.750
Direct kopen
Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!
Peter Bes (1945) Nederlands Set van 4 zeefdrukken
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 120
Direct kopen
Karel Colnot - Provence II kopen? Bied vanaf 450!
Karel Colnot (1921-1996) Nederlands Provence II
Afmetingen 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Constant - Ets: Robot (kleur) kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Robot (kleur)
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Jac. J. Koeman - handgesigneerde ets | 'Molens in waterland bij Edam' kopen? Bied vanaf 60!
Jac. J. Koeman (1889-1978) Nederlands handgesigneerde ets | 'Molens in waterland bij Edam'
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Constant - Ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zangles - 1982
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Kees Jansen - Lloret de Mar kopen? Bied vanaf 60!
Kees Jansen (1922-1984) Nederlands Lloret de Mar
Techniek Acryl
Afmetingen 58 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Kees Boendermaker - Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Kees Boendermaker (1904-1979) Nederlands Landschap
Afmetingen 37 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jaap Min - Duinen Bergen kopen? Bied vanaf 350!
Jaap Min (1914-1987) Nederlands Duinen Bergen
Techniek Aquarel
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen