5. Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen

Opgericht in 1947

Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen (K.C.B.) is een vereniging in het schildersdorp Bergen. De vereniging richt zich op de historie van de Bergense School, maar ook op de hedendaagse kunst. Het doel van Kunstenaarscentrum Bergen is het bevorderen van kunst, maar ook om bestaande kunstwerken te beschermen. Beeldend kunstenaars uit Bergen, of andere kunstenaars die een band hebben met Bergen, krijgen via Kunstenaarscentrum Bergen een podium geboden.

Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Techniek Litho
€ 299
Constant - Constant: labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Constant: labyrismen - 1968
Techniek Litho
€ 299
Techniek Litho
€ 299
Constant - ets: echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: echtpaar
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Techniek Litho
€ 299
Constant - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 550!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Poppe Damave - Marbella Spanje kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Marbella Spanje
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Kees Jansen - Gouache, Karmesse mi ete - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Jansen (1922-1984) Nederlands Gouache, Karmesse mi ete - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 62.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Peter Bes - Hippodrome kopen? Bied vanaf 50!
Peter Bes (1945) Nederlands Hippodrome
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Peter Bes - Zeefdruk, titel, De ontmoeting kopen? Bied vanaf 40!
Peter Bes (1945) Nederlands Zeefdruk, titel, De ontmoeting
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
John Bier - De acrobaten. kopen? Bied vanaf 75!
John Bier (1936) Nederlands De acrobaten.
Techniek Brons
Afmetingen 35.5 x 13.5 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Constant - Kleuren ets en aquatint, Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Constant (1920-2005) Nederlands Kleuren ets en aquatint, Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 83 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Peter Bes - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Peter Bes (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Poppe Damave - Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Spaarne Haarlem
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Engelien Reitsma-Valenca - Gelukswens 1963 - Gravure kopen? Bied vanaf 27!
Engelien Reitsma-Valenca (1889-1981) Nederlands Gelukswens 1963 - Gravure
Techniek Gravure
Afmetingen 12.5 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Poppe Damave - Drie etsen uit de jaren '50 - Bomen en ruïne kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Drie etsen uit de jaren '50 - Bomen en ruïne
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Peter Bes - Zeefdruk - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Peter Bes (1945) Nederlands Zeefdruk - 1993
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Friso ten Holt - 'Rode zuringvelden' - aquarel 1973 kopen? Bied vanaf 375!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands 'Rode zuringvelden' - aquarel 1973
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!
Peter Bes (1945) Nederlands Set van 4 zeefdrukken
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon - 1963
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Peter Bes - op weg kopen? Bied vanaf 40!
Peter Bes (1945) Nederlands op weg
Techniek Ets
Afmetingen 11.5 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 395!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Constant - 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur
Techniek Softcover
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
€ 50
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ome Frans, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Harrie Kuyten - Naakte man kopen? Bied vanaf 125!
Harrie Kuyten (1883-1952) Nederlands Naakte man
Techniek Potlood
Afmetingen 76.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Constant - Guitarist kopen? Bied vanaf 600!
Constant (1920-2005) Nederlands Guitarist
Techniek Litho
Afmetingen 105 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Poppe Damave - Zicht op Haarlem (Spaarne) kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zicht op Haarlem (Spaarne)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 16 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Karel Colnot - Stilleven vaas met bloemen Bergense school expressionisme kopen? Bied vanaf 450!
Karel Colnot (1921-1996) Nederlands Stilleven vaas met bloemen Bergense school expressionisme
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Constant - handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 475!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST)
Techniek Droge Naald
Afmetingen 57 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Lense Elzinga - "3 Stühle mit Tisch" - Große signierte Original Tuschzeichnung kopen? Bied vanaf 99!
Lense Elzinga (1930) Nederlands Jachthaven
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 99
Constant - Le Cauchemar kopen? Bied vanaf 750!
Constant (1920-2005) Nederlands Le Cauchemar
Techniek Litho
Afmetingen 112 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750