5. Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen

Opgericht in 1947

Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen (K.C.B.) is een vereniging in het schildersdorp Bergen. De vereniging richt zich op de historie van de Bergense School, maar ook op de hedendaagse kunst. Het doel van Kunstenaarscentrum Bergen is het bevorderen van kunst, maar ook om bestaande kunstwerken te beschermen. Beeldend kunstenaars uit Bergen, of andere kunstenaars die een band hebben met Bergen, krijgen via Kunstenaarscentrum Bergen een podium geboden.

Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Dirk Filarski - Kubistische stad met brug - waarschijnlijk Frankrijk kopen? Bied vanaf 875!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Kubistische stad met brug - waarschijnlijk Frankrijk
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 875
Constant - handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Constant - handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 475!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST)
TechniekDroge Naald
Afmetingen57 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Constant - handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 450!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Poppe Damave - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ets
TechniekEts
Afmetingen21 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Peter Bes - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Peter Bes (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
Peter Bes - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Peter Bes - ets / aquatint - Hotel du Lac 17/100 - 23437 kopen? Bied vanaf 75!
Peter Bes (1945) Nederlands ets / aquatint - Hotel du Lac 17/100 - 23437
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Peter Bes - Figuren en dieren kopen? Bied vanaf 35!
Peter Bes (1945) Nederlands Figuren en dieren
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
John Bier - Acrobaten kopen? Bied vanaf 145!
John Bier (1936) Nederlands Acrobaten
TechniekBrons
Afmetingen35 x 14 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 145
Thijs Sterk - Litho, De groet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Thijs Sterk (1913-1982) Nederlands Litho, De groet - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Constant - litho: New Babylon kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Poppe Damave - Zicht op Haarlem (Spaarne) kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zicht op Haarlem (Spaarne)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen16 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Annetje van Verseveld - Euforie kopen? Bied vanaf 100!
Annetje van Verseveld (1941) Nederlands Euforie
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Constant - Stilleven met attributen kopen? Bied vanaf 550!
Constant (1920-2005) Nederlands Stilleven met attributen
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Constant - Van Cobra tot New Babylon - 1968 kopen? Bied vanaf 70!
Constant (1920-2005) Nederlands Van Cobra tot New Babylon - 1968
TechniekOffset
Afmetingen81.5 x 35.5 cm (h x b)
€ 70
Poppe Damave - Schepen op het strand van Zweden kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand van Zweden
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zeilschepen op de Kust van Zweden
TechniekEts
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jan de Leeuw - Geen. kopen? Bied vanaf 195!
Jan de Leeuw (1908-1988) Nederlands Geen.
TechniekGouache
Afmetingen87 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 195
Constant - Comic Act, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Constant (1920-2005) Nederlands Comic Act, zeefdruk
Afmetingen32 x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Constant - Horreur kopen? Bied vanaf 550!
Constant (1920-2005) Nederlands Horreur
TechniekLitho
Afmetingen74 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Annetje van Verseveld (1941) Nederlands Ets , Groot gezin - 1968
TechniekEts
Afmetingen54 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Lense Elzinga - Graft Noord-Holland - Signierte Original Radierung von 1977 kopen? Bied vanaf 35!
Lense Elzinga (1930) Nederlands Jachthaven
TechniekEts
Afmetingen28 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Lense Elzinga - Windmolen in Landschap - Signierte Original Lithographie von 1969 - 1 von 2 Ex. kopen? Bied vanaf 65!
TechniekLitho
Afmetingen39.5 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Friso ten Holt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen21 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Peter Bes - Grote & unieke - 1980 - artist proof Ets/aquatint "Hotel du Lac" met opdracht kopen? Bied vanaf 45!
Peter Bes (1945) Nederlands Grote & unieke - 1980 - artist proof Ets/aquatint "Hotel du Lac" met opdracht
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Constant - The Hyper-Architecture of Desire [Mark Wigley] kopen? Bied vanaf 200!
Constant (1920-2005) Nederlands The Hyper-Architecture of Desire [Mark Wigley]
TechniekHardcover
Afmetingen24.8 x 28.5 cm (h x b)
€ 200
Poppe Damave - Londen - ets in groen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Londen - ets in groen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen32 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Willem Hopman - uitgeest kopen? Bied vanaf 20!
Willem Hopman (1939) Nederlands uitgeest
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen10 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Peter Bes - Happy days are here again kopen? Bied vanaf 40!
Peter Bes (1945) Nederlands Happy days are here again
TechniekEts
Afmetingen68 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Lense Elzinga - "4 Stühle" - Große signierte Original Tuschzeichnung kopen? Bied vanaf 90!
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 90
Constant - Constant - Zangles , Ets 1982 kopen? Bied vanaf 295!
Constant (1920-2005) Nederlands Constant - Zangles , Ets 1982
TechniekEts
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Peter Bes - Op 't gazon kopen? Bied vanaf 50!
Peter Bes (1945) Nederlands Op 't gazon
TechniekLitho
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
John Bier - Trapeze, zeven acrobaten. kopen? Bied vanaf 49!
John Bier (1936) Nederlands Trapeze, zeven acrobaten.
TechniekBrons
Afmetingen38.5 x 14 x 2.5 cm (h x b x d)
Gewicht900 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Constant - Revolutie kopen? Bied vanaf 275!
Constant (1920-2005) Nederlands Revolutie
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953 kopen? Bied vanaf 650!
Constant (1920-2005) Nederlands ingelijste litho: abstract- 1953
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 550!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Constant - Sex-Lieder kopen? Bied vanaf 750!
Constant (1920-2005) Nederlands Sex-Lieder
TechniekLitho
Afmetingen15.5 x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Constant - Le Cauchemar kopen? Bied vanaf 750!
Constant (1920-2005) Nederlands Le Cauchemar
TechniekLitho
Afmetingen112 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
€ 399
Constant - Ets: Figuren in labyrint - 1972 kopen? Bied vanaf 499!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Figuren in labyrint - 1972
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Constant - 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur
TechniekSoftcover
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
€ 50
Lense Elzinga - "3 Stühle mit Tisch" - Große signierte Original Tuschzeichnung kopen? Bied vanaf 99!
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 99