5. Gooise Kunstkring

Gooise Kunstkring

Opgericht in 2005 - opgeheven in 2015

Gooise Kunstkring

De Gooise Kunstkring werd opgericht als een platform en ontmoetingsplek voor professionals in de kunstensector. Het voornaamste doel was om beroepsmatige contacten te leggen. Dit gebeurde door gedurende het 10-jarige bestaan van de kunstkring werden er verschillende exposities en projecten georganiseerd. De bijeenkomsten die werden georganiseerd vonden plaats in een tijd zonder social media, en de bijeenkomsten werden als inspirerend ervaren.

Isaac Naarden - Liggend Naakt - Penseeltekening kopen? Bied vanaf 20!
Isaac Naarden (1902-1982) Nederlands Liggend Naakt - Penseeltekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Herman Kruyder - Professioneel ingelijste foto en 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 75!
Herman Kruyder (1881-1935) Nederlands Professioneel ingelijste foto en 3 boekwerken
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 23 cm (h x b)
€ 75
Isaac Naarden - Herinneringen in beeld kopen? Bied vanaf 350!
Isaac Naarden (1902-1982) Nederlands Herinneringen in beeld
TechniekLitho
Afmetingen32 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 350
Henri van de Velde - Portret van een dame mythologie kopen? Bied vanaf 220!
Henri van de Velde (1896-1969) Nederlands Portret van een dame mythologie
Afmetingen55 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 220