5. Berend Adrianus Bongers

Berend Adrianus Bongers (1866-1949)

2 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Berend BONGERS Geboren te Den Haag op 02-07-1866 en overleden te Delft op 07-11-1949.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Berend Adrianus Bongers - Ets, Stads gezicht met huizen aan het water kopen? Bied vanaf 35!

Berend Adrianus Bongers - Ets, Stads gezicht met huizen aan het water

Geplaatst doorduif

Eindtijd10-08-2021 om 20:11

TechniekEts
Afmetingen73 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Berend Adrianus Bongers - potloodtekening omstreeks 1920 - haven van Hindelopen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Berend Adrianus Bongers - potloodtekening omstreeks 1920 - haven van Hindelopen - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd30-05-2021 om 22:53

TechniekPotlood
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst