5. Sjef Henderickx

Sjef Henderickx (1944)

1 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Sjef HENDERICKX (1944)

Sjef Henderickx - We komen er bovenop kopen? Bied vanaf 45!

Sjef Henderickx - We komen er bovenop

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 21:26

Jaartal1975
Afmetingen68 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst