5. Jose Calsina

Jose Calsina (1936)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jose CALSINA (1936 Figueres Spanje) Woont sinds 1968 in Nederland. Tekenaar, Graficus.

Jose Calsina - Ets 1991 kopen? Bied vanaf 49!

Jose Calsina - Ets 1991

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd09-07-2021 om 20:59

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen11.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout