5. Gerard Bellaart

Gerard Bellaart (1946)

3 aangeboden items / 42 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
3 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerard Bellaart - Ets Landschap kopen? Bied vanaf 20!

Gerard Bellaart - Ets Landschap

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen21.8 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Bellaart - Ets landschap kopen? Bied vanaf 20!

Gerard Bellaart - Ets landschap

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Bellaart - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!

Gerard Bellaart - Ets gesigneerd

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen17 cm x 26.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst