5. Hans Kemner

Hans Kemner (1948)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Schilder, glassschilder.

Hans Kemner - Landschap kopen? Bied vanaf 25!

Hans Kemner - Landschap

Geplaatst doorMichelleW

Eindtijd21-02-2021 om 20:03

Jaartal1973
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst