5. Annie Leibovitz

Annie Leibovitz (1949)

1 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Annie LEIBOVITZ (Waterbury 1949)

Annie Leibovitz - Autogramm auf Fotografie Selfportrait kopen? Bied vanaf 49!

Annie Leibovitz - Autogramm auf Fotografie Selfportrait

Fotografie

Geplaatst doorrealeyecatchers

Eindtijd08-08-2021 om 22:30

VerzendingInternationaal

TechniekDigitale Print
Afmetingen38.0 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst