5. Dianne Bakker

Dianne Bakker (1958)

3 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Dianne BAKKER (Groningen, 1958)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Dianne Bakker - Lelie I - Houtdruk E.A. in bijpassende lijst kopen? Bied vanaf 45!

Dianne Bakker - Lelie I - Houtdruk E.A. in bijpassende lijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dianne Bakker - Hout- en linosnede, Z.T. Roos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Dianne Bakker - Hout- en linosnede, Z.T. Roos - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal2000
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen93 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dianne Bakker - Hout- en linosnede, Turkse lelie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Dianne Bakker - Hout- en linosnede, Turkse lelie - Ingelijst

Jaartal1999
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen93 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst