5. Jan van Geem

Jan van Geem (1919-1995)

0 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Jan van GEEM (Spaarndam 1919 - ?? 1995

Van Geem is zoon van een smid te Spaarndam. Hij woont en werkt zijn hele leven op Spaarndam. Jan vindt werk in een fabriek in Haarlem en maakt walsen voor het bedrukken van vloerzeil.Wegens zijn artistieke vaardigheid mag hij als leerling ontwerper aan de slag. Hij krijgt les van F.Drost en tekenaar J.B.Kamp, later van Kees Verweij. Van Geem ontwikkelt zich tot een onafhankelijk kunstschilder. Spaarndam is zijn grootste inspiratiebron. Vooral het door hem zeer geliefde dorp heeft hij in vele aquarellen vereeuwigd.Jan is vele jaren o.a. lid van de kunstenaarsvereniging KZOD gezeteld in de Waag te Haarlem. Vanaf 1956 is hij secretaris en in 1968 lid van verdienste, in 1981 krijgt hij de gouden medaille bij de orde van Oranje Nassau.

Momenteel worden er helaas geen items van Jan van Geem (1919-1995) aangeboden. Bekijk ons huidige veilingaanbod .

Er zijn 14 items van Jan van Geem (1919-1995) verkocht in het verleden. Wilt u op de hoogte blijven? Stel dan een e-mail alert in!

Wilt u zelf een item van deze kunstenaar in de veiling plaatsen? Dat kan en is zeer eenvoudig. Maak hier een account aan en plaats het in de veiling.

Ontdek Kunstveiling

Nieuw aanbod

Populaire items

Exclusief aanbod

Vanaf 1 euro bieden

CoBrA Kunst

Exclusieve Grafiek

Sculpturen & Objecten

Sieraden & Juwelen

Vinyl