5. Antoon de Clerck

Antoon de Clerck (1923-2001)

1 aangeboden items / 48 verkochte items

FA. (20 x Favoriet)

Antoon de CLERCK (Belgie, Deinze 1923 - Aalter 2001)

Belgisch

Antoon de Clerck - Stoel kopen? Bied vanaf 30!

Antoon de Clerck - Stoel

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 22:39

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst