5. Tilly Moes

Tilly Moes (1899-1979)

3 aangeboden items / 38 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)

Tilly MOES (1899-1979)

Geboren als Sofia Theodora van Driel. Signeerde tevens met S. Bruijnesteijn.

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Tilly Moes - Bloemen stilleven met seringen kopen? Bied vanaf 80!

Tilly Moes - Bloemen stilleven met seringen

Geplaatst doorsplendourart

Afmetingen60 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Tilly Moes - Fruit op de schaal met vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 100!

Tilly Moes - Fruit op de schaal met vaas met bloemen

Geplaatst doorJoepje

Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Tilly Moes - Tilly Moes, Blumenstillleben kopen? Bied vanaf 350!

Tilly Moes - Tilly Moes, Blumenstillleben

Geplaatst doordavid_de

VerzendingInternationaal

GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst