Tilly Moes - Bloemen in vaas (in nieuwe lijst)

Tilly Moes - Bloemen in vaas (in nieuwe lijst) kopen? Bied vanaf 180!
Tilly Moes - Bloemen in vaas (in nieuwe lijst) kopen? Bied vanaf 180!Tilly Moes - Bloemen in vaas (in nieuwe lijst) kopen? Bied vanaf 180!Tilly Moes - Bloemen in vaas (in nieuwe lijst) kopen? Bied vanaf 180!Tilly Moes - Bloemen in vaas (in nieuwe lijst) kopen? Bied vanaf 180!
  • Tilly Moes (1899-1979)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Klassiek
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi stilleven
Olieverf op doek
Gesigneerd
In uitstekende staat (schoongemaakt en opnieuw in de vernis)
Nieuwe klassieke lijst
recent schoongemaakt en in de vernis gezet professioneel ingelijst, nieuwe lijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zalk, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Tilly Moes (1899-1979)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  marjolijnb1000
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
50 cm
60 cm
40 cm
50 cm