marjolijnb1000
  3. Ervaren verkoper
  5. marjolijnb1000

marjolijnb1000

Lid sinds 2025 / Zalk, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Tilly Moes - Bloemen in vaas (in nieuwe lijst) kopen? Bied vanaf 180!
Tilly Moes (1899-1979) Nederlands Bloemen in vaas (in nieuwe lijst)
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180