5. Alphonse Mora

Alphonse Mora (1891-1977)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Vlaams kunstenaar (1891 - 1977)Zie Wikipedia

Belgisch

Alphonse Mora - landschap in België kopen? Bied vanaf 225!

Alphonse Mora - landschap in België

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Eindtijd06-08-2021 om 19:22

TechniekAquarel
Afmetingen70.5 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst