5. Alois Janak

Alois Janak (1924)

7 aangeboden items / 23 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Alois JANAK (Tjechie 1924)

Tsjechisch

6 aangeboden items van deze kunstenaar

Alois Janak - Lactarius Deliciosus (Trichterpilz) Farbradierung von 1979 kopen? Bied vanaf 80!

Alois Janak - Lactarius Deliciosus (Trichterpilz) Farbradierung von 1979

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Alois Janak - "Birne", Farbradierung 96 kopen? Bied vanaf 70!

Alois Janak - "Birne", Farbradierung 96

Geplaatst doorfrankrainer

VerzendingInternationaal

Alois Janak - Schneeglöckchen, Farbradierung kopen? Bied vanaf 275!

Alois Janak - Schneeglöckchen, Farbradierung

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen84 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alois Janak - Windmolen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 250!

Alois Janak - Windmolen, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen83 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alois Janak - Sneeuwklokjes, kleurenets kopen? Bied vanaf 275!

Alois Janak - Sneeuwklokjes, kleurenets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1986
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alois Janak - Giclee: zwarte Olifant - 2013 kopen? Bied vanaf 79!

Alois Janak - Giclee: zwarte Olifant - 2013

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal2013
TechniekGiclée
Afmetingen47 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst